Sypialnia świeżo upieczonych rodziców

Dwie wersje stylistyczne sypialni Katarzyny i Tomasza. Wnętrze jest przestronne (30 m2), jasne i z przepięknym widokiem na las. Oprócz strefy snu ma zawierać także strefę dla niemowlaka oraz miejsce do pracy. Dominujące miejsce w sypialni zajmuje oczywiście łóżko, stojące na wprost wejścia. Nieopodal – łóżeczko niemowlęce i niezbędne wyposażenie dla dziecka. Kiedy maluszek przeprowadzi się już do swojego pokoju, miejsce łóżeczka, komody i fotela bujanego zajmą wygodne fotele i toaletka. W sypialni znajduje się także garderoba.

Sypialnia małżeńska z garderobą

Przytulna, jasna i nieprzebodźcowana. Charakteru wnętrzu nadają czarne dodatki i meble, szczególnie listwy przypodłogowe i ościeżnice. Obok neutralnych beży i charakternej czerni pojawia się także – na życzenie Klientów – butelkowa zieleń.

Oprócz sporego łóżka (200×200 cm) w sypialni znalazły się także toaletka, regał z witryną i wygodny fotel uszak. W przytulnym wnętrzu nie mogło zabraknąć takich dodatków jak zasłony czy narzuta na łóżko (z tej samej tkaniny), rodzinne zdjęcia czy rośliny doniczkowe.

Wyposażenie to m.in. IKEA, listwy podłogowe to VOX Espumo, farby Desinger Colour Cappuccino (zamiennie Magnat Ceramic Kremowy Jaspis), oświetlenie od Lampy.pl.

Koszt aranżacji (nie wliczając zakupionych wcześniej paneli i drzwi) to ok. 13 tys. zł (luty 2023 r.)

Niewielka sypialnia w trzech odsłonach

Projekt pokazujący jak łatwo można zmienić klimat wnętrza. Na wizualizacjach ta sama sypialnia, utrzymana w lekkiej i jasnej stylistyce. Pomimo niewielkiej powierzchni – sypialnia ma 12 m2 – wnętrze ma sporo miejsca do przechowywania: zarówno w dobrze rozplanowanych szafach, jak i w łóżku z pojemnikiem. Wygospodarowałam także miejsce na niewielką toaletkę. Lustrzany front szafy to nie tylko możliwość przejrzenia się, ale także rozświetlenie i optyczne powiększenie przestrzeni.

Wnętrze przedstawiam w 3 odsłonach kolorystycznych (także z 3 różnymi tapetami).

Większość wyposażenia to IKEA, tapeta od Ubierz Swoje Ściany, farby Tikkurila.

Budżet na realizację każdej aranżacji jest zbliżony – ok. 11 tys. zł. (marzec 2023 r.)

Wróć do portfolio