1. Organizatorem Konkursu jest Malwina Dąbrowska, Studio Projektowe „Dom z duszą”, ul. Tatarska 11/9, 59-220 Legnica, NIP 6912314547, zwana dalej Organizatorem.
  2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, bez ograniczeń wiekowych.
  3. Konkurs przeprowadzany jest za pośrednictwem mediów społecznościowych, na koncie @domzdusza.md (Facebook) oraz @md.domzdusza (Instagram). Konkurs w żaden sposób nie jest sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook i Instagram a ich właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za organizację Konkursu.
  4. Czas trwania Konkursu: od 20.05.2022 r., godz. 19:00 do 21.05.2022 r., godz. 19:00. Zwycięzca (lub zwycięzcy) zostaną ogłoszeni nie później niż 22.05.2022 r. godz. 23:00 w postach ogłaszających Konkurs.
  5. Zadanie konkursowe polega na wskazaniu miejsca wykonania zdjęcia (prawidłowo wskazane miejsce musi zawierać przynajmniej nazwę sklepu). Odpowiedzi należy udzielać w komentarzach pod postem konkursowym. Zwycięzcą Konkursu zostaje każdy uczestnik, który w czasie trwania Konkursu udzielił prawidłowej odpowiedzi.
  6. Nagrodą w Konkursie jest breloczek (wartości 3 zł) lub magnes na lodówkę (wartości 1,78 zł). Wyboru nagrody dokonuje uczestnik.
  7. Każdemu uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo do złożenia reklamacji.
  8. Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest Organizator. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie z zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu i dostarczenia nagród. Dane nie będą przekazywane innym podmiotom. Każdemu uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Pełna Klauzula dostępna jest w zakładce „Regulaminy”.